TRABZON ALÇIPAN DEKORASYON

TRABZON ALÇIPAN USTASI

Trabzon'da alçıpancı bulmak sanıldığı kadar zor değildir. Trabzon'da alçıpan ustası arayanlar? Doğru adrestesiniz. Trabzon'un tüm ilçelerinde ve köylerinde firmamız her türlü alçıpan işlerinize dair Alçıpan usta ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Kurban Dekorasyon, büyük küçük bütün boya, badana, alçıpan,mantolama, alçı, sıva, kartonpiyer işlerinizde tercih edebileceğiniz, Bünyesinde kaliteli ve güvenilir alçıpan ustaları barındıran saygın bir kuruluştur. Telefon numaramızdan ve Whatsapp'dan bizlere ulaşarak alçıpan işlerinizi yaptırabilirsiniz. Sizleri güler yüzle karşılayan Trabzon alçıpan ustaları sizlerden gelen tüm soruları cevaplayacak ve sizi bilgilendirecektir.

TRABZON ALÇIPAN USTASI NASIL ÇALIŞIR?

Yapılacak alçıpan, tadilat ve dekorasyon işlerinde alçıpan ustalarımızla her türlü işiniz yapmaya talip olan firmamızdan destek talebinde bulunmanız ve sonrasında birlikte çalışmamızın ne kadar doğru bir tercih olduğundan şüpheniz olmayacaktır. Trabzon alçıpan ustası sektöründe en iyi hizmeti alabileceğiniz kaliteli ve tecrübeli alçıpan ustalarıyla, %100 müşterilerinin memnuniyetine odaklanmış, prensiplerinden ödün vermeyen Trabzon alçıpancı ekiplerimizin ayrıcalıklarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu sektördeki en uygun alçıpan fiyatlarını Trabzon alçıpan ustasından alacağınızdan emin olabilirsiniz.

ALÇIPAN NEDİR?

Alçıpan; ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır.

NEDEN ALÇIPAN?

Alçıpan’ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30 Dakika dayanıklıdır. Alçıpan esnektir. Deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde patlamaz ve yıkılmaz. Alçıpan hafiftir. 1m boyaya hazır Alçıpan Bölme duvar, tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir. Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar. Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir. Ortamdaki Nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder ve ortamın nemini dengeler. Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; Minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz. Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz. Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

Trabzon Alçıpan Ustası Olarak Sunduğumuz Başlıca Hizmetlerimiz

Trabzon Alçıpan Ustası farkıyla; Villa, Apartman, Ev, Okul, Hastane, Ofis, İnşaat, Cephe, Salon, Mutfak, Banyo, Koridor, Tuvalet, gibi yerlere düşündüğünüz Alçıpan, Boya, Badana, Duvar Kağıdı, Taşyünü, Kapı Kemeri, Duvar Bölmeleri, Duvar Giydirmeleri, Tavan Alçıpanları, Göbek, Kartonpiyer, Stropiyer, Gizli Işık, Mantolama, Desenli Boya, Alçı, Sıva, Tv Niş ve Tv Üniteleri uygulamalarını dilerseniz malzemeli yada sadece işçilik yapılarak uygun Trabzon alçıpancı usta servisi sunulmaktadır.

-Trabzon Dış Cephe Boyama
-Trabzon Dış Cephe Mantolama
-Trabzon İç Cephe Mantolama
-Trabzon İç Cephe Boyama
-Trabzon İç Tasarım
-Trabzon İç Dekorasyon
-Trabzon Ev Dekorasyon
-Trabzon Ev Tadilat
-Trabzon Ev Boyama

-Trabzon Boya
-Trabzon Sıva
-Trabzon Badana
-Trabzon İnşaat Dekorasyon
-Trabzon Duvar Kağıdı
-Trabzon Dekoratif Tavan
-Trabzon Kartonpiyer
-Trabzon Alçıpan
-Trabzon Tv Niş ve Tv Üniteleri
-Trabzon Asma Tavan - Gergi Tavan Dekorasyon
-Trabzon Seramik ve Fayans
Hotline
+905382758406