TRABZON ALÇI-SIVA

TRABZON ALÇI - SIVA

Trabzon Alçı Ustası arıyorsanız doğru yerdesiniz. Trabzon alçı ustalarımız A'dan Z'ye tüm alçı ve sıva işlerinizi büyük bir titizlikle, gününde ve saatinde anahtar teslim olarak sizlere uygun fiyatlarla sunuyor. Kurban Dekorasyon bütün alçı işlerinizde tercih edebileceğiniz, bünyesinde kaliteli ve güvenilir alçı ustaları barındıran saygın bir dekorasyon firmasıdır.

TRABZON ALÇI USTASI

Trabzon Alçı Ustası talepleriniz için bizleri her zaman arayabilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Trabzon Alçı Ustası emrinizdedir. Kurban Dekorasyon, Alçı ve sıva çalışmalarında sizlere profesyonel hizmet sunar. Deneyimli Alçı ustası ekibi ile gerçekleştirdiği dekorasyon çalışmalarında doğru teknikler kullanarak alçı işlemlerinin uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak verir. Deneyimleri ile dekorasyon fikirleri sunarak sizin daha iyi kararlar almanıza yardımcı olur.

AlÇI NEDİR? 

Alçı taşının pişirilip, toz haline getirilip 160 derecede pişirilmesinden elde edilen Alçı, Kalsiyum sülfat hemihidrat’ın ısıtılıp, kurumaya bırakıldığında hızlıca donan, beyaz renkli ince bir toz maddedir.

ALÇI NERELERDE KULLANILIR

Mekan dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen Alçı dekorasyon uygulamaları doğru Alçı ustası tarafından uygulandığında en iyi sonucu ortaya çıkarmaktadır. Alçı ile alçıpan tavan ve duvar sistemleri, alçı kemer ve göbek tasarımları, duvarların daha pürüzsüz hale getirilmesi için boya öncesinde alçı uygulamaları gibi birçok çalışma yapılarak daha yaşanılabilir mekanlar oluşturulmaktadır. Alçı hizmetlerinde malzeme kalitesi kadar Alçı ustası kalitesi de önem kazanmaktadır. Çünkü uygulanacak olan alçı tasarımlarının doğru teknikler ile uygulanması gerekir. Yapılacak olan çalışmalarda gerçekleşecek yanlış işlemler görüntü olarak kötü sonuç çıkaracağı gibi dekorasyon çalışmalarının uzun ömürlü olmasına engel olacaktır.

Her zaman yaptığı işin arkasında duran ve müşterilerine kesintisiz hizmet sunan Kurban Dekorasyon hizmetlerinden sizler de yararlanarak mekanlarınızda alçı sistemlerinin profesyonel olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ: 

-Saten Alçı 
-Sıva Alçı
-Kaba Sıva
-Dekoratif Sıva
-Duvar Kağıdı 

Trabzon Boyacı (Trabzon Boya Badana Ustası) olarak Trabzon ve Karadeniz Bölgesi A’dan Z’ye Tadilat, Dekorasyon işlerinizi gününde ve saatinde anahtar teslim olarak sizlere teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

-Trabzon Dış Cephe Boyama
-Trabzon Dış Cephe Mantolama
-Trabzon İç Cephe Mantolama
-Trabzon İç Cephe Boyama
-Trabzon İç Tasarım
-Trabzon İç Dekorasyon
-Trabzon Ev Dekorasyon
-Trabzon Ev Tadilat
-Trabzon Ev Boyama

-Trabzon Boya
-Trabzon Sıva
-Trabzon Badana
-Trabzon İnşaat Dekorasyon
-Trabzon Duvar Kağıdı
-Trabzon Dekoratif Tavan
-Trabzon Kartonpiyer
-Trabzon Alçıpan
-Trabzon Tv Niş ve Tv Üniteleri
-Trabzon Asma Tavan - Gergi Tavan Dekorasyon
-Trabzon Seramik ve Fayans
Hotline
+905382758406