Evde Doğal Boya Kullanmanın Faydaları

Trabzon Boyacı (Trabzon Boya Badana Ustası) arama sonucu bize ulaşım sağlamaktasınız.

En çok istediğimiz şey, evimizde sağlıklı ve güzel bir ortam olsa gerek. Fiziksel ve mental sağlığımızın devamlılığı için evimizi arındırmamız en önemli nokta. Bunun için işe duvarlardan başlayabilir ve doğal boya kullanımını tercih edebilirsiniz. 

DOĞAL BOYA NEDİR? 

Tüm boyaların için uçucu ve yarı uçucu kimyasal madde bulunmaktadır. Bunların kimya alanındaki bilinen adı ise VOC ve sVOC tur. Bu maddeler, denetim altında insan sağlığına zarar vermeyen miktarlarda kullanılsa da soluğumuz havaya yayılırlar. Şehir hayatında en çok maruz kaldığımız hava kirliliğinin etkenlerini evimizden uzaklaştırmak istiyorsak bu maddeleri içermeyen doğal boyaları kullanmalıyız.

Bir boyanın doğal olduğunu anlamak için içeriğindeki VOC ve koruyucu maddelerinin oranlarına bakabilirsiniz. 

DOĞAL BOYA İLE ŞIKLIK YAKALANABİLİR Mİ? 

Doğal duvar boyası kullanarak evinizde istediğiniz özenli görüntüyü rahatlıkla yakalayabilirsiniz. Diğer boya türlerindeki renk çeşitliliğine doğal boyalar ile de ulaşabilirsiniz. Doğal boya sağlıklı bir eve sahip olmanızı sağlar ancak uzman ellerde uygulanmış olması daha doğru olacaktır.

Trabzon Boyacı (Trabzon Boya Badana Ustası) olarak Trabzon ve Karadeniz Bölgesi A’dan Z’ye Tadilat, Dekorasyon işlerinizi gününde ve saatinde anahtar teslim olarak sizlere teslim ediyoruz. Detaylı bilgi ve destek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hotline
+905382758406