BAYBURT BOYA-BADANA

BAYBURT BOYA BADANA

Evinizin, apartmanınızın, işyerinizin Boya badana zamanı mı geldi ? Boyacı mı arıyorsunuz ? Ama kimseye güvenip mülkünüzü teslim edemiyormusunuz. Evinizi, iş yerinizi, apartmanınızı boyatmak istediğinizde en önemli noktalardan biri doğru Bayburt boya badana ustasıyla çalışmaktır. Bu zamanda en zoru da Bayburt'da doğru çalışan bir Bayburt boyacı ustası bulmak ve evinizi ona emanet etmektir. O zaman daha çok arama ile vaktinizi harcamayın. Kurban Dekorasyon olarak Bayburt boya badana ekibimizle sizlere güvenilir ve garantili boya badana hizmeti veriyoruz. Sizin dilinizden anlayan, isteklerinizi uygulamaya dökebilecek, kaliteli boya badana hizmeti ve uygun boya fiyatları verebilecek bir Bayburt boyacı ustası arıyorsanız tam yerindesiniz.

BAYBURT BOYA BADANA FİYATLARI NASILDIR?

Boya badana fiyatlandırma konusunda il, ilçe ve köylerde bazı farklılıklar olabilir. Sabit bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Baybut Boyacı ustasından talep ettiğiniz değişiklikler, mülkünüzün ihtiyacı olan yenilikler, kullanılacak boya badana malzemeleri, çalışacak boyacı ustası sayısı ve işçilik tutarı baz alındığında boya badana fiyatları işe özel çıkacaktır. Bayburt boya badana fiyatları piyasa koşullarında veya sizlerin kârına olacak şekilde düzenlenir. Bayburt boya badana kalitesini Kurban dekorasyon farkıyla yaşayın.

BAYBURT BOYA BADANA NASIL YAPILIR?

Bayburt boyacı ustalarımız keşif sonrası belirlenen günde;
1 ) Boya badana uygulamasına başlamadan önce; Bütün eşyalar bulundukları yerde toplanır üstleri koruma örtüsü ile örtülür.
2 ) Süpürgelikleriniz maskeleme bandı ile bantlanır.  
3 ) Parkelerinizin üstü (Zemin) toz,kir ve boya dökülmelerine karşı koruma örtüsü ile  örtülür.  
4 ) Duvarlarda kabarma, çatlama, çivi ve dübel delikleri onarılarak, boya badana uygulamasından sonra yama gibi gözükmesi önlenmiş olur.  
5 ) Tavanlara en az 2 kat tavan boyası uygulaması yapılır.  
6 ) Alçı kemer ve kartonpiyerlere en az 2 kat boya uygulanır  
7 ) Duvarlara en az 2 kat Silikonlu boya veya Plastik boya uygulanır.
8 ) Boya badana işlerimiz bittiğinde maskeleme bantları sökülür, zemine serili koruma örtüleri toplanır ve eviniz eşyalı ise eşyalarınız yerine yerleştirilir.

Bayburtlu hemşehrilerimize en rekabetçi fiyatlarla kaliteli boya badana hizmeti veriyoruz. 1994 yılından bu yana nitelikli bir Bayburt Boyacı ustası olarak, her müşterinin ihtiyacına yardımcı olmak için gereken profesyonel araçlara ve deneyimlere sahibiz.  
Bayburt'un tüm ilçelerinde ve köylerinde Ev ve iş yerlerinizi boyuyor ve tüm temizlik işlemlerini yaparak teslim ediyoruz. Kurban Dekorasyon ekibi ile dilediğiniz an irtibat kurabilirsiniz.

-Bayburt Dış Cephe Boyama
-Bayburt Dış Cephe Mantolama
-Bayburt İç Cephe Mantolama
-Bayburt İç Cephe Boyama
-Bayburt İç Tasarım
-Bayburt İç Dekorasyon
-Bayburt Ev Dekorasyon
-Bayburt Ev Tadilat
-Bayburt Ev Boyama

-Bayburt Boya
-Bayburt Sıva
-Bayburt Badana
-Bayburt İnşaat Dekorasyon
-Bayburt Duvar Kağıdı
-Bayburt Dekoratif Tavan
-Bayburt Kartonpiyer
-Bayburt Alçıpan
-Bayburt Tv Niş ve Tv Üniteleri
-Bayburt Asma Tavan - Gergi Tavan Dekorasyon
-Bayburt Seramik ve Fayans
Hotline
+905382758406